Kdo je to?
Kdo je to Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Cyril Svoboda?

Kdo je to Cyril Svoboda? Stručný životopis

Cyril Svoboda je politik, bývalý předseda strany KDU-ČSL. Za svou politickou kariéru vystřídal několik ministerských funkcí – byl ministrem pro místní rozvoj ČR, ministrem bez portfeje, ministrem vnitra, ministrem zahraničí, předsedou Legislativní rady vlády. Po celou dobu byl také poslancem Parlamentu ČR za KDU-ČSL.
Cyril Svoboda se prezentuje jako politik – křesťan a nabádá k finanční podpoře církve. Velké pohoršení pak vyvolal jeho spor o dědictví s charitou pražského arcibiskupství.Kdo je to Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Cyril Svoboda? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Cyril Svoboda

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1956
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova FKSP? Víte, co je to Hypomanie? Znáte pojem Algoritmus? Pamatujete si definici pojmu Piniové oříšky?

Klíčová slova: wiki, kdo je Cyril Svoboda?, synonymum, formulace, informace, slovo, význam, význam slova, vysvětlení, heslo, přesný význam, co je to Cyril Svoboda?, původ slova, definice, termín

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Cyril Svoboda?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cyril Svoboda? Kdo to byl Cyril Svoboda? Kdy se narodil Cyril Svoboda? Kde se narodil Cyril Svoboda? Cyril Svoboda je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Cyril Svoboda řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cyril Svoboda i v jiné kategorii než je politici.