Kdo je to?
Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Mark Zuckerberg?

Kdo je to Mark Zuckerberg? Stručný životopis

Mark Zuckerberg, celým jménem Mark Elliot Zuckerberg, je americký miliardář, který patří k nejbohatším lidem světa. Je zakladatelem sociální sítě Facebook. Tato síť byla původně určena pouze americkým vysokoškolským studentům, rychle se však rozšířila po celém světě.
Mark Zuckerberg je vegetarián a je částečně barvoslepý, Má rád modrou barvu, která je také typickou barvou Facebooku. Věnuje se také charitě, podporuje vzdělání.Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mark Zuckerberg s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Mark Zuckerberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1984
Místo narození: White Plains

Pamatujete si definici pojmu Fettuccine? Znáte pojem Hysterektomie? Vzpomněli byste si na význam slova Cushingův syndrom? Víte, co je to Dermatovenerologie?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, vysvětlení, popis, popis, etymologie, wiki, heslo, kdo to je, synonymum, podnikání, kdo je Mark Zuckerberg?, přesný význam, význam, Mark Zuckerberg

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Mark Zuckerberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mark Zuckerberg? Kdo to byl Mark Zuckerberg? Kdy se narodil Mark Zuckerberg? Kde se narodil Mark Zuckerberg? Mark Zuckerberg patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Mark Zuckerberg dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mark Zuckerberg i v jiné kategorii než je podnikání.