Kdo je to?
Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Mark Zuckerberg?

Kdo je to Mark Zuckerberg? Stručný životopis

Mark Zuckerberg, celým jménem Mark Elliot Zuckerberg, je americký miliardář, který patří k nejbohatším lidem světa. Je zakladatelem sociální sítě Facebook. Tato síť byla původně určena pouze americkým vysokoškolským studentům, rychle se však rozšířila po celém světě.
Mark Zuckerberg je vegetarián a je částečně barvoslepý, Má rád modrou barvu, která je také typickou barvou Facebooku. Věnuje se také charitě, podporuje vzdělání.Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Tento text (Mark Zuckerberg) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Mark Zuckerberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1984
Místo narození: White Plains

Pamatujete si definici pojmu Fettuccine? Vzpomněli byste si na význam slova Kardan? Vzpomněli byste si na význam slova Cushingův syndrom? Znáte pojem Genofond?

Klíčová slova: termín, původ slova, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, co je to Mark Zuckerberg?, podnikání, kdo to je, heslo, wiki, slovo, synonymum, co znamená, formulace, popis

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mark Zuckerberg

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mark Zuckerberg? Kdo to byl Mark Zuckerberg? Kdy se narodil Mark Zuckerberg? Kde se narodil Mark Zuckerberg? Mark Zuckerberg je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Mark Zuckerberg řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mark Zuckerberg i v jiné kategorii než je podnikání.