Kdo je to?
Kdo je to Pavel Tykač? Životopis Pavel Tykač, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Pavel Tykač?

Kdo je to Pavel Tykač? Stručný životopis

Pavel Tykač podniká a investuje především v oblasti energetiky. Vlastní jako jediný majitel Sev.en Energy Group a patří do desítky nejbohatších Čechů.
Jako podnikatel začínal prodejem výpočetní techniky. Za svůj podíl pak zakoupil banku, kterou výhodně prodal. Investoval ve společnosti Motoinvest a vlastnil tak podíly ve více bankách včetně ČS. Obchoduje s akciemi a spekuluje s pohybem měn. Pavel Tykač je také vlastníkem elektrárny Chvaletice.Kdo je to Pavel Tykač? Životopis Pavel Tykač, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou Pavel Tykač? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Pavel Tykač

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1964
Místo narození: Čelákovice

Pamatujete si definici pojmu Hypertonický nápoj? Víte, co je to Lobbizmus? Vzpomněli byste si na význam slova Aleluja? Pamatujete si definici pojmu Recese?

Klíčová slova: Pavel Tykač, přesný význam, wiki, termín, etymologie, heslo, definice, kdo to je, popis, pojem, formulace, synonymum, původ slova, podnikání, vysvětlení

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Tykač?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Tykač? Kdo to byl Pavel Tykač? Kdy se narodil Pavel Tykač? Kde se narodil Pavel Tykač? Pavel Tykač je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Pavel Tykač dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Tykač i v jiné kategorii než je podnikání.