Kdo je to?
Kdo je to Pavel Tykač? Životopis Pavel Tykač, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Pavel Tykač?

Kdo je to Pavel Tykač? Stručný životopis

Pavel Tykač podniká a investuje především v oblasti energetiky. Vlastní jako jediný majitel Sev.en Energy Group a patří do desítky nejbohatších Čechů.
Jako podnikatel začínal prodejem výpočetní techniky. Za svůj podíl pak zakoupil banku, kterou výhodně prodal. Investoval ve společnosti Motoinvest a vlastnil tak podíly ve více bankách včetně ČS. Obchoduje s akciemi a spekuluje s pohybem měn. Pavel Tykač je také vlastníkem elektrárny Chvaletice.Kdo je to Pavel Tykač? Životopis Pavel Tykač, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Pavel Tykač můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Pavel Tykač

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1964
Místo narození: Čelákovice

Pamatujete si definici pojmu Hypertonický nápoj? Pamatujete si definici pojmu Sněžná čára? Vzpomněli byste si na význam slova Aleluja? Vzpomněli byste si na význam slova Vysoký tlak?

Klíčová slova: definice, popis, termín, popis, co znamená, synonymum, kdo to je, formulace, heslo, wiki, co je to Pavel Tykač?, význam pojmu, etymologie, kdo je Pavel Tykač?, Pavel Tykač

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Pavel Tykač? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pavel Tykač? Kdo to byl Pavel Tykač? Kdy se narodil Pavel Tykač? Kde se narodil Pavel Tykač? Pavel Tykač se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Tykač dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Tykač i v jiné kategorii než je podnikání.