Kdo je to?
Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Kdo je to Prokurista?

Co znamená a jaký je význam slova Prokurista?

Prokura je institut obchodního práva. Prokurista je fyzická osoba zplnomocněná podnikatelem zapsaným v obchodním rejstříku ke všem právním úkonům, k nimž dochází při provozu podniku.Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Prokurista sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Gastronomie? Znáte pojem Sorbitol? Vzpomněli byste si na význam slova Spotřebitelský úvěr? Pamatujete si definici pojmu PF?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, slovo, formulace, pojem, kdo je Prokurista?, co je to Prokurista?, termín, informace, původ slova, přesný význam, kdo to je, definice, přesný výraz, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prokurista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Prokurista? Kdo to byl Prokurista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurista? Definice pojmu Prokurista patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v podnikání.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.