Kdo je to?
Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Kdo je to Nimrod?

Jaký je význam slova Nimrod? Co to znamená?

Slovem nimrod označujeme vášnivého lovce, myslivce. Vychází to ze jména Nimroda, biblické postavy krále a lovce žijícího ve starověké Mezopotámii.Kdo je to, byl Nimrod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nimrod? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nimrod? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tajga? Znáte pojem Inverze? Vzpomněli byste si na význam slova Kdoule? Pamatujete si definici pojmu Oxytocin?

Klíčová slova: Nimrod, co znamená, pojem, popis, kdo je Nimrod?, co je to Nimrod?, význam slova, wiki, původ slova, kdo to je, formulace, záliby, slovo, popis, význam

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Nimrod? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nimrod? Kdo to byl Nimrod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nimrod? Definice pojmu Nimrod je v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Nimrod i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?