Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Zdeněk Škromach?

Kdo je to Zdeněk Škromach? Stručný životopis

Zdeněk Škromach je politik, člen ČSSD. Po studiu na VUT v Brně pracoval jako dělník, mistr údržby nebo energetik. K politice se přiblížil jako předseda odborové organizace. Stal se poslancem Poslanecké sněmovny PČR, byl senátorem i místopředsedou Senátu Parlamentu ČR.
Zdeněk Škromach působil také jako 1.místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí.Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Zdeněk Škromach) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Zdeněk Škromach

Národnost: česká
Datum narození: 31. prosince 1956
Místo narození: Hodonín

Víte, co je to Zdymadlo? Vzpomněli byste si na význam slova Hněv? Pamatujete si definici pojmu Čtečka knih? Znáte pojem Esej?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, Zdeněk Škromach, popis, heslo, původ slova, slovo, termín, synonymum, co je to Zdeněk Škromach?, význam slova, význam pojmu, wiki, informace, popis

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Zdeněk Škromach?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zdeněk Škromach? Kdo to byl Zdeněk Škromach? Kdy se narodil Zdeněk Škromach? Kde se narodil Zdeněk Škromach? Zdeněk Škromach je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Škromach dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Škromach i v jiné kategorii než je politici.