Kdo je to?
Kdo je to, byl Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hysterka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hysterka?

Co znamená a jaký je význam slova Hysterka?

Hysterka je hanlivé pojmenování ženy, která si nedokáže přiznat vnitřní pocit méněcennosti a intenzivně se snaží o zdolání tohoto pocitu tím, že zdůrazňuje sama sebe, vše dramatizuje a přehání, je rozmarná a marnivá, reaguje účelně a dostává se často do konfliktů.
Hysterka je citově labilní a svému okolí může být velice nepříjemná.Kdo je to, byl Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hysterka? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hysterka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Roráty? Pamatujete si definici pojmu Defragmentace? Pamatujete si definici pojmu Honitba? Vzpomněli byste si na význam slova Diak?

Klíčová slova: kdo to je, význam, formulace, význam pojmu, wiki, popis, termín, popis, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, co je to Hysterka?, etymologie, význam slova, slovo

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Hysterka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hysterka? Kdo to byl Hysterka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hysterka? Definice pojmu Hysterka se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.