Kdo je to?
Kdo je to, byl Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hysterka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hysterka?

Co znamená a jaký je význam slova Hysterka?

Hysterka je hanlivé pojmenování ženy, která si nedokáže přiznat vnitřní pocit méněcennosti a intenzivně se snaží o zdolání tohoto pocitu tím, že zdůrazňuje sama sebe, vše dramatizuje a přehání, je rozmarná a marnivá, reaguje účelně a dostává se často do konfliktů.
Hysterka je citově labilní a svému okolí může být velice nepříjemná.Kdo je to, byl Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hysterka? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hysterka? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Roráty? Víte, co je to Tantra? Pamatujete si definici pojmu Honitba? Pamatujete si definici pojmu Itinerář?

Klíčová slova: pojem, termín, vysvětlení, kdo je Hysterka?, co je to Hysterka?, vlastnosti, původ slova, význam, etymologie, Hysterka, formulace, wiki, synonymum, heslo, co znamená

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Hysterka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hysterka? Kdo to byl Hysterka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hysterka? Definice pojmu Hysterka je v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Hysterka i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.