Kdo je to?
Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Kdo je to Emigrant?

Co znamená a jaký je význam slova Emigrant?

Emigrant je ten, kdo pod určitým tlakem – politickým, sociálním či z vlastního rozhodnutí opustí zemi svého původu a přestěhuje se do jiného států. Jedná tak tedy dobrovolně.
Emigranty mohou být uprchlíci, kteří by ve své zemi mohli být nebo jsou pronásledováni, a v hostitelské zemi požádají o azyl. Emigranti političtí nebo ekonomičtí podléhají zákonu o pobytu cizinců a nesplňují podmínky pro udělení azylu.Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Tento text (Emigrant) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Datová schránka? Znáte pojem APN? Vzpomněli byste si na význam slova Lepek? Pamatujete si definici pojmu All inclusive?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, co znamená, význam pojmu, politika, co je to Emigrant?, význam slova, význam, původ slova, popis, kdo je Emigrant?, informace, etymologie, pojem, vysvětlení

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Emigrant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Emigrant? Kdo to byl Emigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emigrant? Definice pojmu Emigrant je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Emigrant i v jiných kategoriích (než politika).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.