Kdo je to?
Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Kdo je to Emigrant?

Co znamená a jaký je význam slova Emigrant?

Emigrant je ten, kdo pod určitým tlakem – politickým, sociálním či z vlastního rozhodnutí opustí zemi svého původu a přestěhuje se do jiného států. Jedná tak tedy dobrovolně.
Emigranty mohou být uprchlíci, kteří by ve své zemi mohli být nebo jsou pronásledováni, a v hostitelské zemi požádají o azyl. Emigranti političtí nebo ekonomičtí podléhají zákonu o pobytu cizinců a nesplňují podmínky pro udělení azylu.Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Emigrant? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Datová schránka? Znáte pojem APN? Vzpomněli byste si na význam slova Lepek? Pamatujete si definici pojmu All inclusive?

Klíčová slova: definice, kdo je Emigrant?, wiki, původ slova, heslo, popis, přesný výraz, popis, slovo, co znamená, formulace, přesný význam, etymologie, kdo to je, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Emigrant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emigrant? Kdo to byl Emigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emigrant? Definice pojmu Emigrant patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Emigrant i v jiné sekci než je kategorie politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.