Kdo je to?
Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Feministka? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dluhopis? Znáte pojem Ketonová dieta? Vzpomněli byste si na význam slova Mass storage? Pamatujete si definici pojmu Granit?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, popis, informace, etymologie, význam, význam slova, popis, synonymum, vysvětlení, formulace, význam pojmu, kdo to je, co je to Feministka?, politika

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Feministka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Feministka? Kdo to byl Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Feministka hledat i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.