Kdo je to?
Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Kdo je to Republikán?

Jaký je význam slova Republikán? Co to znamená?

Republikán je označení pro přívržence jedné ze dvou nejsilnějších politických stran v USA. Republikánská strana vznikla v polovině 19. století a sdružovala odpůrce otrokářství. Nejvýznamnějším republikánským vůdcem byl v té době prezident Abraham Lincoln, dále pak prezidenti Roosevelt a Hoover, Nixon a Reagan. Republikáni vévodili americké politické scéně až do roku 1933.
Základem jejich filozofie je podpora svobody podnikání a individualismu, má mnoho společného s pravicí. Republikáni se drží teze, že ekonomické a politické stability lze dosáhnout tehdy, bude – li omezena moc federální vlády. Jako symbol si republikáni zvolili slona.Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Republikán? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Endokrinologie? Znáte pojem Štítná žláza? Vzpomněli byste si na význam slova Agonie? Pamatujete si definici pojmu Osteopenie?

Klíčová slova: původ slova, slovo, popis, Republikán, formulace, synonymum, kdo je Republikán?, přesný výraz, vysvětlení, pojem, informace, heslo, wiki, význam pojmu, termín

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Republikán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Republikán? Kdo to byl Republikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Republikán? Definice pojmu Republikán je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?