Kdo je to?
Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Kdo je to Republikán?

Jaký je význam slova Republikán? Co to znamená?

Republikán je označení pro přívržence jedné ze dvou nejsilnějších politických stran v USA. Republikánská strana vznikla v polovině 19. století a sdružovala odpůrce otrokářství. Nejvýznamnějším republikánským vůdcem byl v té době prezident Abraham Lincoln, dále pak prezidenti Roosevelt a Hoover, Nixon a Reagan. Republikáni vévodili americké politické scéně až do roku 1933.
Základem jejich filozofie je podpora svobody podnikání a individualismu, má mnoho společného s pravicí. Republikáni se drží teze, že ekonomické a politické stability lze dosáhnout tehdy, bude – li omezena moc federální vlády. Jako symbol si republikáni zvolili slona.Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Republikán s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rozdvojená osobnost? Vzpomněli byste si na význam slova Dtto? Vzpomněli byste si na význam slova Oxytocin? Znáte pojem Úpal?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, Republikán, původ slova, co je to Republikán?, popis, popis, přesný význam, termín, informace, heslo, význam, kdo to je, přesný výraz, wiki

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Republikán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Republikán? Kdo to byl Republikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Republikán? Definice pojmu Republikán je v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Republikán i v jiné kategorii než v politika.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?