Kdo je to?
Kdo je to Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jitka Čvančarová?

Kdo je to Jitka Čvančarová? Stručný životopis

Jitka Čvančarová je herečka, moderátorka, modelka a zpěvačka. Absolvovala studium muzikálového herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Začínala stálým angažmá v Městském divadle v Brně a později hostovala v dalších brněnských i pražských divadlech. V televizi Prima byla moderátorkou pořadu autosalon a zúčastnila se soutěže StarDance.
Jitka Čvančarová je také porotkyní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Hraje jak ve filmech, tak v televizních seriálech a účinkuje i v reklamě.Kdo je to Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jitka Čvančarová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jitka Čvančarová

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1978
Místo narození: Mělník

Znáte pojem Dual core? Pamatujete si definici pojmu Trombóza? Víte, co je to OMG? Vzpomněli byste si na význam slova Morbus perthes?

Klíčová slova: popis, termín, co je to Jitka Čvančarová?, význam slova, kdo je Jitka Čvančarová?, popis, synonymum, heslo, pojem, slovo, kdo to je, herectví, význam, vysvětlení, význam pojmu

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jitka Čvančarová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jitka Čvančarová? Kdo to byl Jitka Čvančarová? Kdy se narodil Jitka Čvančarová? Kde se narodil Jitka Čvančarová? Jitka Čvančarová se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jitka Čvančarová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Čvančarová i v jiné kategorii než je herectví.