Kdo je to?
Kdo je to Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jitka Čvančarová?

Kdo je to Jitka Čvančarová? Stručný životopis

Jitka Čvančarová je herečka, moderátorka, modelka a zpěvačka. Absolvovala studium muzikálového herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Začínala stálým angažmá v Městském divadle v Brně a později hostovala v dalších brněnských i pražských divadlech. V televizi Prima byla moderátorkou pořadu autosalon a zúčastnila se soutěže StarDance.
Jitka Čvančarová je také porotkyní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Hraje jak ve filmech, tak v televizních seriálech a účinkuje i v reklamě.Kdo je to Jitka Čvančarová? Životopis Jitka Čvančarová, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Jitka Čvančarová? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jitka Čvančarová

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1978
Místo narození: Mělník

Víte, co je to Crack? Znáte pojem Inkaso? Vzpomněli byste si na význam slova Valuta? Pamatujete si definici pojmu Řecký jogurt?

Klíčová slova: termín, popis, Jitka Čvančarová, vysvětlení, synonymum, heslo, slovo, význam slova, původ slova, popis, význam, co znamená, kdo je Jitka Čvančarová?, přesný význam, přesný výraz

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Jitka Čvančarová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jitka Čvančarová? Kdo to byl Jitka Čvančarová? Kdy se narodil Jitka Čvančarová? Kde se narodil Jitka Čvančarová? Jitka Čvančarová je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jitka Čvančarová dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Čvančarová i v jiné kategorii než je herectví.