Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslav Sládek?

Kdo je to Miroslav Sládek? Stručný životopis

Miroslav Sládek je pravicový politik a publicista. Po studiu na FF UK se věnoval práci pro Český úřad pro tisk a informace.
Byl zakladatelem a předsedou Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa. Ta se brzy přejmenovala na Sdružení pro republiku – Republikáni Miroslava Sládka, za kterou Miroslav Sládek neúspěšně kandidoval do Senátu.Kdo je to Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miroslav Sládek s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Miroslav Sládek

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1950
Místo narození: Hradec Králové

Znáte pojem Crack? Znáte pojem Pejorativní? Víte, co je to FAQ? Víte, co je to Koleda?

Klíčová slova: Miroslav Sládek, pojem, synonymum, původ slova, přesný význam, vysvětlení, heslo, význam slova, význam pojmu, termín, popis, přesný výraz, wiki, kdo je Miroslav Sládek?, význam

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Sládek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Sládek? Kdo to byl Miroslav Sládek? Kdy se narodil Miroslav Sládek? Kde se narodil Miroslav Sládek? Miroslav Sládek se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Sládek např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Sládek i v jiné kategorii než je politici.