Kdo je to?
Kdo je to, byl Kriminalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminalista? Lidé, zločin

Kdo je to Kriminalista?

Jaký je význam slova Kriminalista? Co to znamená?

Kriminalista je ten, kdo vyšetřuje a objasňuje protiprávní jednání, tedy přestupky a trestné činy, popř. zločiny. Musí tedy dobře znát jak zákony, tak nejrůznější metody vyšetřování a uplatňovat ve své práci nejnovější vědecké poznatky.
Kriminalista tedy čerpá také z psychologie, psychiatrie, sociologie, pedagogiky, práva a dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Kriminalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminalista? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kriminalista sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem LAN? Pamatujete si definici pojmu Jmenovatel? Víte, co je to Osobní údaj? Vzpomněli byste si na význam slova Aescin?

Klíčová slova: termín, význam, význam pojmu, slovo, popis, etymologie, přesný výraz, přesný význam, význam slova, původ slova, kdo je Kriminalista?, kdo to je, vysvětlení, wiki, informace

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kriminalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kriminalista? Kdo to byl Kriminalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kriminalista? Definice pojmu Kriminalista patří do sekce zločin. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Kriminalista i v jiné kategorii než je sekce zločin.