Kdo je to?
Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Kdo je to Chůva?

Jaký je význam slova Chůva? Co to znamená?

Chůva je žena, která vykonává jako své zaměstnání péči o děti a vychovává je. Pro svou práci potřebuje mít odpovídající kvalifikaci a také zkušenosti. Chůvou může být i kojná.
Jedná se o zcela normální zaměstnání za přiměřený plat. Nejedná se o služebnou, uklízečku kuchařku a podobně, činnost chůvy je přesně vymezená na práci s dítětem nebo dětmi.Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Chůva? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adobe air? Znáte pojem Přídavné jméno? Vzpomněli byste si na význam slova RPSN? Pamatujete si definici pojmu Aura?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, slovo, popis, co znamená, význam, vysvětlení, popis, co je to Chůva?, profese, význam pojmu, formulace, etymologie, heslo, kdo to je

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Chůva, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chůva? Kdo to byl Chůva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chůva? Definice pojmu Chůva je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chůva v jiné sekci než profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?