Kdo je to?
Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Kdo je to Chůva?

Jaký je význam slova Chůva? Co to znamená?

Chůva je žena, která vykonává jako své zaměstnání péči o děti a vychovává je. Pro svou práci potřebuje mít odpovídající kvalifikaci a také zkušenosti. Chůvou může být i kojná.
Jedná se o zcela normální zaměstnání za přiměřený plat. Nejedná se o služebnou, uklízečku kuchařku a podobně, činnost chůvy je přesně vymezená na práci s dítětem nebo dětmi.Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chůva s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adobe air? Znáte pojem Přídavné jméno? Vzpomněli byste si na význam slova RPSN? Pamatujete si definici pojmu Aura?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, význam, informace, etymologie, význam pojmu, definice, význam slova, původ slova, popis, přesný význam, Chůva, wiki, co je to Chůva?, pojem

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chůva

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chůva? Kdo to byl Chůva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chůva? Definice pojmu Chůva patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?