Kdo je to?
Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Kdo je to Chůva?

Jaký je význam slova Chůva? Co to znamená?

Chůva je žena, která vykonává jako své zaměstnání péči o děti a vychovává je. Pro svou práci potřebuje mít odpovídající kvalifikaci a také zkušenosti. Chůvou může být i kojná.
Jedná se o zcela normální zaměstnání za přiměřený plat. Nejedná se o služebnou, uklízečku kuchařku a podobně, činnost chůvy je přesně vymezená na práci s dítětem nebo dětmi.Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Chůva s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adobe air? Znáte pojem Přídavné jméno? Vzpomněli byste si na význam slova RPSN? Pamatujete si definici pojmu Aura?

Klíčová slova: význam, přesný význam, informace, synonymum, termín, slovo, co znamená, vysvětlení, kdo to je, význam slova, původ slova, význam pojmu, pojem, wiki, popis

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Chůva? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chůva? Kdo to byl Chůva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chůva? Definice pojmu Chůva je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Chůva i v jiné kategorii než v profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?