Kdo je to?
Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Kdo je to Editor?

Co znamená a jaký je význam slova Editor?

Editor je pracovník, který zodpovídá za celkovou podobu, obsah a formu tištěného nebo internetového média. Totéž platí v případě rozhlasu a televize.Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Editor sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to CRP? Znáte pojem Brzlík? Vzpomněli byste si na význam slova Hilterapie? Pamatujete si definici pojmu Chlorofyl?

Klíčová slova: wiki, co znamená, kdo je Editor?, Editor, význam pojmu, kdo to je, význam, synonymum, pojem, vysvětlení, termín, heslo, popis, co je to Editor?, profese

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Editor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Editor? Kdo to byl Editor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Editor? Definice pojmu Editor se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Editor i v jiné kategorii než v profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.