Kdo je to?
Kdo je to Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Janda?

Kdo je to Jakub Janda? Stručný životopis

Jakub Janda je český sportovec, bývalý skokan na lyžích, a současně politik. Největším úspěchem jeho sportovní kariéry bylo vítězství ve Světovém poháru, kterého dosáhl jako první z českých reprezentantů. Na závodech získal větší počet druhých a třetích míst a vždy se umístil v první desítce závodníků. Reprezentoval ČR i na MS v letech na lyžích.
Jakub Janda vstoupil později do politiky, v říjnu 2017 se stal poslancem PS Parlamentu ČR za ODS, od roku 2018 je ve Svazu lyžařů předsedou Úseku skoku na lyžích.Kdo je to Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, lidé, osobnosti z sport

Popis osobnosti Jakub Janda můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jakub Janda

Národnost: česká
Datum narození: 27. dubna 1978
Místo narození: Čeladná

Pamatujete si definici pojmu Poslední zvonění? Pamatujete si definici pojmu Sektorová daň? Vzpomněli byste si na význam slova Věrnost? Vzpomněli byste si na význam slova Džuveč?

Klíčová slova: termín, Jakub Janda, formulace, význam slova, původ slova, etymologie, wiki, kdo je Jakub Janda?, význam pojmu, synonymum, slovo, definice, popis, co je to Jakub Janda?, co znamená

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Janda?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Janda? Kdo to byl Jakub Janda? Kdy se narodil Jakub Janda? Kde se narodil Jakub Janda? Jakub Janda patří do sekce sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Janda například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Janda i v jiné kategorii než je sport.