Kdo je to?
Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Kdo je to Tajemník?

Co znamená a jaký je význam slova Tajemník?

Tajemník nebo cizím slovem sekretář je administrativní pracovník, asistent ve společnosti nebo ve veřejné správě. Jeho úkolem je vyřizování administrativních záležitostí, korespondence, plánování apod.



Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tajemník sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Upgrade? Znáte pojem Falešná svíčková? Vzpomněli byste si na význam slova Cenina? Pamatujete si definici pojmu Alma mater?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, kdo je Tajemník?, pojem, popis, wiki, původ slova, co znamená, termín, definice, profese, význam slova, etymologie, Tajemník, význam

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Tajemník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tajemník? Kdo to byl Tajemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tajemník? Definice pojmu Tajemník se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.