Kdo je to?
Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Kdo je to Flegmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Flegmatik?

Flegmatik je jeden ze čtyř druhů temperamentu podle Hippokratova dělení. Podle zmíněné teorie je flegmatik stabilní introvert a lze ho charakterizovat jako člověka klidného, někdy až lhostejného, rozvážného, smířlivého, vyrovnaného a klidného. Flegmatik se dokáže poměrně dobře vypořádat s nepříznivými věcmi a emoce neprožívá příliš intenzivně.Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Flegmatik sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dobropis? Znáte pojem Majáles? Vzpomněli byste si na význam slova Satén? Pamatujete si definici pojmu Impetigo?

Klíčová slova: popis, informace, co je to Flegmatik?, původ slova, význam pojmu, význam, vysvětlení, popis, pojem, význam slova, heslo, psychologie, přesný výraz, termín, kdo je Flegmatik?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Flegmatik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Flegmatik? Kdo to byl Flegmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flegmatik? Definice pojmu Flegmatik se nachází v kategorii psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Flegmatik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.