Kdo je to?
Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Kdo je to Genetik?

Co znamená a jaký je význam slova Genetik?

Genetik je vědecký pracovník v oboru biologie, který se zabývá genetikou čili dědičností, jejími příčinami a důsledky a proměnami organizmů. Název profese je odvozen od nositele dědičné informace, tedy genu.
Původně se genetici zabývali především šlechtěním a křížením rostlin, později se zaměřili na dědičnost všech organizmů obecně. Genetik tedy šlechtí, pracuje s dědičností nebo se věnuje genovému inženýrství.Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Genetik sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kyselo? Pamatujete si definici pojmu Vitráž? Pamatujete si definici pojmu Eupnoe? Vzpomněli byste si na význam slova Předsudek?

Klíčová slova: pojem, co je to Genetik?, význam slova, co znamená, význam, význam pojmu, Genetik, věda, kdo to je, popis, synonymum, heslo, etymologie, kdo je Genetik?, formulace

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Genetik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Genetik? Kdo to byl Genetik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Genetik? Definice pojmu Genetik se nachází v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).