Kdo je to?
Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Kdo je to Introvert?

Co znamená a jaký je význam slova Introvert?

Introvert je opakem extroverta a je to člověk, který je spíše uzavřený, nevyhledává společnost, je méně komunikativní, uvážlivý, má rád klid a soukromí. Většina lidí jsou extroverti.Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Introvert s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Energie? Znáte pojem Databáze? Vzpomněli byste si na význam slova Islám? Pamatujete si definici pojmu Potenciometr?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, popis, co znamená, význam slova, slovo, informace, formulace, pojem, kdo je Introvert?, wiki, význam, význam pojmu, Introvert, co je to Introvert?

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Introvert, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Introvert? Kdo to byl Introvert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Introvert? Definice pojmu Introvert se nachází v sekci psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Introvert i v jiné sekci než v psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.