Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Kdo je to Vlastenec?

Jaký je význam slova Vlastenec? Co to znamená?

Vlastenec nebo cizím slovem patriot je člověk hrdý na svou zemi. Vlastenectví se více šířilo hlavně v dobách, kdy měli lidé pocit, že jejich rodnou zemi, jazyk a kulturu něco nebo někdo ohrožuje (v Čechách se jedná o dobu národního obrození). Patritorismus však není tak vyhrocený jako nacionalismus. To, že je někdo vlastenec, neznamená, že nemůže mí úctu k jiným národům.Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Definici slova Vlastenec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Úsečka? Pamatujete si definici pojmu Recyklace? Vzpomněli byste si na význam slova Vandalismus? Vzpomněli byste si na význam slova Přečin?

Klíčová slova: pojem, synonymum, co znamená, přesný význam, slovo, význam pojmu, význam slova, formulace, kdo to je, význam, přesný výraz, wiki, etymologie, Vlastenec, politika

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Vlastenec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vlastenec? Kdo to byl Vlastenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastenec? Definice pojmu Vlastenec se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Vlastenec i v jiné sekci než je kategorie politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.