Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ondřej Bank?

Kdo je to Ondřej Bank? Stručný životopis

Ondřej Bank je významná postava českého lyžování. Je vícenásobným mistrem republiky v alpském lyžování. Vynikl především ve slalomu i obřím slalomu, poté přešel i na sjezdové disciplíny. K jeho největším úspěchům patří dvakrát získaný bronz v superkombinaci ze Světového poháru. Byl oceněn i jako nejlepší český lyžař titulem Král bílé stopy.
Během své kariéry však často utržil těžká zranění – zlomená lýtková a holenní kost s necelými dvěma roky rekonvalescence, otřes mozku a zlomená nártní kost - a další menší zranění. V roce 2016 se plně projevila zranění kolene, což Ondřeje Banka vedlo k ukončení profesionální sportovní kariéry. Po celou dobu svého sportovního působení měl plnou podporu rodiny, jeho trenérem byl zpočátku otec, později a toto místo nastoupil jeho bratr Tomáš. Je také otcem dvou synů. Angažuje se i v jiných oblastech, byl například úspěšným účastníkem soutěže Star Dance, kde s partnerkou obsadil druhé místo.Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Ondřej Bank) můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ondřej Bank

Národnost: česká
Datum narození: 27. října 1980
Místo narození: Zábřeh

Vzpomněli byste si na význam slova Couvert? Vzpomněli byste si na význam slova Biret? Znáte pojem Liturgie? Znáte pojem Akronym?

Klíčová slova: termín, význam slova, sport, slovo, přesný význam, význam pojmu, kdo je Ondřej Bank?, etymologie, synonymum, původ slova, definice, přesný výraz, význam, kdo to je, co znamená

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Bank

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ondřej Bank? Kdo to byl Ondřej Bank? Kdy se narodil Ondřej Bank? Kde se narodil Ondřej Bank? Ondřej Bank je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Bank dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Bank i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.