Kdo je to?
Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petr Čech?

Kdo je to Petr Čech? Stručný životopis

Petr Čech je fotbalista, bývalý český reprezentant. Bývá řazen mezi nejlepší fotbalové brankáře světa. Je také jedním z českých vítězů Ligy mistrů. V anglické Premier League drží rekord v počtu vychytaných čistých kont. Za českou fotbalovou reprezentaci odchytal největší počet zápasů a v počtu vychytaných nul překonal i klubový rekord FC Chelsea.
Petr Čech je také spoluautorem své vlastní autobiografie.Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Líbí se stručný životopis s osobou Petr Čech? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Petr Čech

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1982
Místo narození: Plzeň

Pamatujete si definici pojmu Sloučenina? Víte, co je to Ask toolbar? Vzpomněli byste si na význam slova Vyměřovací základ? Pamatujete si definici pojmu Onkologie?

Klíčová slova: informace, kdo je Petr Čech?, co je to Petr Čech?, význam slova, popis, termín, původ slova, synonymum, formulace, slovo, wiki, definice, Petr Čech, heslo, kdo to je

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Petr Čech? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Čech? Kdo to byl Petr Čech? Kdy se narodil Petr Čech? Kde se narodil Petr Čech? Petr Čech je v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Petr Čech dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Čech i v jiné kategorii než je sport.