Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní zaměstnanec?

Jaký je význam slova Státní zaměstnanec? Co to znamená?

Státní zaměstnanec je zaměstnanec veřejné správy (úředníci, soudci, státní zástupci, učitelé na státních školách, hasiči, policie, armáda apod.). Pro některé státní zaměstnance platí speciální předpisy.Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Státní zaměstnanec s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glamour? Znáte pojem SSD disk? Vzpomněli byste si na význam slova Subsidiarita? Pamatujete si definici pojmu Právo?

Klíčová slova: pojem, co znamená, Státní zaměstnanec, přesný význam, popis, heslo, synonymum, kdo je Státní zaměstnanec?, popis, původ slova, význam pojmu, formulace, wiki, informace, význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Státní zaměstnanec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Státní zaměstnanec? Kdo to byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní zaměstnanec? Definice pojmu Státní zaměstnanec je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Státní zaměstnanec v jiné sekci než státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.