Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní zaměstnanec?

Jaký je význam slova Státní zaměstnanec? Co to znamená?

Státní zaměstnanec je zaměstnanec veřejné správy (úředníci, soudci, státní zástupci, učitelé na státních školách, hasiči, policie, armáda apod.). Pro některé státní zaměstnance platí speciální předpisy.Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Definici slova Státní zaměstnanec můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glamour? Znáte pojem SSD disk? Vzpomněli byste si na význam slova Subsidiarita? Pamatujete si definici pojmu Právo?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, definice, pojem, státní správa, Státní zaměstnanec, původ slova, vysvětlení, význam slova, heslo, slovo, etymologie, význam pojmu, co je to Státní zaměstnanec?, kdo je Státní zaměstnanec?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní zaměstnanec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Státní zaměstnanec? Kdo to byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní zaměstnanec? Definice pojmu Státní zaměstnanec patří do sekce státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.