Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní zaměstnanec?

Jaký je význam slova Státní zaměstnanec? Co to znamená?

Státní zaměstnanec je zaměstnanec veřejné správy (úředníci, soudci, státní zástupci, učitelé na státních školách, hasiči, policie, armáda apod.). Pro některé státní zaměstnance platí speciální předpisy.Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Státní zaměstnanec s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu DPH? Znáte pojem Jmelí? Vzpomněli byste si na význam slova Kapavka? Víte, co je to Žardiniéra?

Klíčová slova: definice, původ slova, etymologie, co znamená, co je to Státní zaměstnanec?, kdo to je, popis, termín, význam slova, slovo, přesný význam, význam pojmu, Státní zaměstnanec, heslo, formulace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní zaměstnanec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Státní zaměstnanec? Kdo to byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní zaměstnanec? Definice pojmu Státní zaměstnanec patří do sekce státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Státní zaměstnanec hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.