Kdo je to?
Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Watson?

Kdo je to Emma Watson? Stručný životopis

Emma Watson, britská herečka a také modelka, se stala populární hlavně rolí Hermiony Grangerové ve zfilmovaných příbězích Harryho Pottera. Tato role jí zcela změnila život. Herectví patřilo k jejím zájmům vždy, vystupovala i v divadelních představeních. Její výkony ve filmech s Harry Potterem byly kritikou vysoce ceněny a stala se v té době nejlépe placenou herečkou. Po skončení ságy Emma Watson změnila image, kromě herectví se věnuje i módě. Sama vystudovala umění, věnuje se modelingu a návrhářství a je tváří značky Burberry. Pracuje také pro charitu.Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Emma Watson? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Emma Watson

Národnost: britská
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž

Víte, co je to Meditace? Znáte pojem Šlehaný med? Pamatujete si definici pojmu Kinesiotaping? Víte, co je to Chudokrevnost?

Klíčová slova: formulace, co je to Emma Watson?, popis, herectví, význam slova, význam pojmu, informace, význam, popis, heslo, přesný význam, pojem, Emma Watson, wiki, co znamená

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emma Watson

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Emma Watson? Kdo to byl Emma Watson? Kdy se narodil Emma Watson? Kde se narodil Emma Watson? Emma Watson se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Emma Watson dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Watson i v jiné kategorii než je herectví.