Kdo je to?
Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Watson?

Kdo je to Emma Watson? Stručný životopis

Emma Watson, britská herečka a také modelka, se stala populární hlavně rolí Hermiony Grangerové ve zfilmovaných příbězích Harryho Pottera. Tato role jí zcela změnila život. Herectví patřilo k jejím zájmům vždy, vystupovala i v divadelních představeních. Její výkony ve filmech s Harry Potterem byly kritikou vysoce ceněny a stala se v té době nejlépe placenou herečkou. Po skončení ságy Emma Watson změnila image, kromě herectví se věnuje i módě. Sama vystudovala umění, věnuje se modelingu a návrhářství a je tváří značky Burberry. Pracuje také pro charitu.Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Emma Watson sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Emma Watson

Národnost: britská
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž

Víte, co je to Čtvrtkmen? Znáte pojem Heliograf? Vzpomněli byste si na význam slova Jistina? Pamatujete si definici pojmu Lobotomie?

Klíčová slova: význam slova, slovo, původ slova, heslo, co je to Emma Watson?, význam, kdo je Emma Watson?, popis, Emma Watson, pojem, termín, etymologie, informace, kdo to je, wiki

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emma Watson

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Emma Watson? Kdo to byl Emma Watson? Kdy se narodil Emma Watson? Kde se narodil Emma Watson? Emma Watson se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Emma Watson řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Watson i v jiné kategorii než je herectví.