Kdo je to?
Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Watson?

Kdo je to Emma Watson? Stručný životopis

Emma Watson, britská herečka a také modelka, se stala populární hlavně rolí Hermiony Grangerové ve zfilmovaných příbězích Harryho Pottera. Tato role jí zcela změnila život. Herectví patřilo k jejím zájmům vždy, vystupovala i v divadelních představeních. Její výkony ve filmech s Harry Potterem byly kritikou vysoce ceněny a stala se v té době nejlépe placenou herečkou. Po skončení ságy Emma Watson změnila image, kromě herectví se věnuje i módě. Sama vystudovala umění, věnuje se modelingu a návrhářství a je tváří značky Burberry. Pracuje také pro charitu.Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Emma Watson? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Emma Watson

Národnost: britská
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž

Víte, co je to Čtvrtkmen? Znáte pojem Heliograf? Vzpomněli byste si na význam slova Jistina? Pamatujete si definici pojmu Lobotomie?

Klíčová slova: popis, synonymum, heslo, formulace, přesný výraz, termín, Emma Watson, definice, co znamená, herectví, vysvětlení, slovo, význam slova, původ slova, informace

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Emma Watson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emma Watson? Kdo to byl Emma Watson? Kdy se narodil Emma Watson? Kde se narodil Emma Watson? Emma Watson je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Emma Watson kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Watson i v jiné kategorii než je herectví.