Kdo je to?
Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Watson?

Kdo je to Emma Watson? Stručný životopis

Emma Watson, britská herečka a také modelka, se stala populární hlavně rolí Hermiony Grangerové ve zfilmovaných příbězích Harryho Pottera. Tato role jí zcela změnila život. Herectví patřilo k jejím zájmům vždy, vystupovala i v divadelních představeních. Její výkony ve filmech s Harry Potterem byly kritikou vysoce ceněny a stala se v té době nejlépe placenou herečkou. Po skončení ságy Emma Watson změnila image, kromě herectví se věnuje i módě. Sama vystudovala umění, věnuje se modelingu a návrhářství a je tváří značky Burberry. Pracuje také pro charitu.Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Emma Watson? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Emma Watson

Národnost: britská
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž

Víte, co je to Meditace? Víte, co je to Internet? Pamatujete si definici pojmu Kinesiotaping? Pamatujete si definici pojmu Draslík?

Klíčová slova: Emma Watson, vysvětlení, herectví, popis, přesný význam, přesný výraz, definice, význam pojmu, wiki, význam slova, synonymum, heslo, popis, význam, co je to Emma Watson?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Emma Watson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emma Watson? Kdo to byl Emma Watson? Kdy se narodil Emma Watson? Kde se narodil Emma Watson? Emma Watson je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Emma Watson třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Watson i v jiné kategorii než je herectví.