Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Lukáš Nečesaný?

Kdo je to Lukáš Nečesaný? Stručný životopis

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Popis osobnosti Lukáš Nečesaný můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Víte, co je to Pícnina? Pamatujete si definici pojmu GDPR? Pamatujete si definici pojmu Přímá úměrnost? Vzpomněli byste si na význam slova Protein?

Klíčová slova: co je to Lukáš Nečesaný?, význam slova, Lukáš Nečesaný, původ slova, slovo, vysvětlení, wiki, kdo je Lukáš Nečesaný?, přesný výraz, popis, význam, termín, kdo to je, definice, pojem

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lukáš Nečesaný

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdo to byl Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.