Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Lukáš Nečesaný?

Kdo je to Lukáš Nečesaný? Stručný životopis

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lukáš Nečesaný sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Víte, co je to Šelak? Znáte pojem Alexie? Vzpomněli byste si na význam slova Sója? Pamatujete si definici pojmu Export?

Klíčová slova: kdo je Lukáš Nečesaný?, význam slova, popis, vysvětlení, definice, formulace, slovo, wiki, co je to Lukáš Nečesaný?, původ slova, přesný význam, heslo, pojem, kdo to je, popis

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Lukáš Nečesaný? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdo to byl Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.