Kdo je to?
Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Rota?

Kdo je to Martin Rota? Stručný životopis

Martin Rota je známý a úspěšný youtuber a také autor vloggů. Dabuje také postavy z počítačových her, např. Skeleta ve hře Blackhole. Přestože se pohybuje o berlích, dokázal vystoupit na horu Elbrus a také na Kilimandžáro.
Martin Rota vytvořil na YouTube několik úspěšných kanálů, například Naprosto Retardovaný, kde se zabývá především kontroverzními tématy, naučný kanál Vědecké kladivo, zábavný kanál Ztráta času a jiné. Spolupracoval i na videu o udržitelném rozvoji naší společnosti.Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Popis osobnosti Martin Rota můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Martin Rota

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1988

Pamatujete si definici pojmu Estragon? Pamatujete si definici pojmu Cizrna? Vzpomněli byste si na význam slova Šodó? Vzpomněli byste si na význam slova Osoba blízká?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, co je to Martin Rota?, informace, etymologie, umělci, přesný výraz, formulace, původ slova, termín, popis, kdo to je

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Martin Rota?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Rota? Kdo to byl Martin Rota? Kdy se narodil Martin Rota? Martin Rota patří do sekce umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Rota třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Rota i v jiné kategorii než je umělci.