Kdo je to?
Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Osmany Laffita?

Kdo je to Osmany Laffita? Stručný životopis

Osmany Laffita, celým jménem Osmany Rodriguez Laffita je módní návrhář, který pochází z Kuby, ale žije v Česku. Je absolventem umělecké akademie v Havaně. Původně byl redaktorem kubánského časopisu o módě. Do Československa přesídlil v roce 1987. Od roku 1999 pracuje jako samostatný návrhář. Své výtvory předvádí ve všech hlavních centrech světové módy.
Osmany Laffita žije s přítelem, společně se zúčastnili i reality show Výměna manželek.Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Zaujala vás biografie osobnosti Osmany Laffita? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Osmany Laffita

Národnost: Kuba
Datum narození: 10. března 1965
Místo narození: Havana

Víte, co je to Nota bene? Znáte pojem Schodek rozpočtu? Pamatujete si definici pojmu Konvektomat? Víte, co je to H.E.A.T.?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, kdo je Osmany Laffita?, co je to Osmany Laffita?, heslo, termín, synonymum, význam, přesný význam, význam pojmu, pojem, kdo to je, slovo, původ slova, umělci

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Osmany Laffita

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Osmany Laffita? Kdo to byl Osmany Laffita? Kdy se narodil Osmany Laffita? Kde se narodil Osmany Laffita? Osmany Laffita se nachází v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Osmany Laffita řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Osmany Laffita i v jiné kategorii než je umělci.