Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmakolog?

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Tento text (Farmakolog) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Charčo? Vzpomněli byste si na význam slova Zážitek? Znáte pojem Etážové topení? Znáte pojem QOS?

Klíčová slova: informace, popis, význam pojmu, etymologie, popis, původ slova, Farmakolog, definice, kdo to je, wiki, termín, význam slova, pojem, význam, kdo je Farmakolog?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Farmakolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Farmakolog? Kdo to byl Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.