Kdo je to?
Kdo je to, byl Písmoznalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písmoznalec? Lidé, věda

Kdo je to Písmoznalec?

Jaký je význam slova Písmoznalec? Co to znamená?

Písmoznalec je expert v oblasti grafognózie čili ručního písma. Jako znalec prozkoumává a srovnává různé písemné projevy, aby buď potvrdil nebo vyvrátil autorství dokumentů.
Písmoznalec se řadí k forenzním specialistům, znalcům, kteří jsou často využíváni při soudních sporech. Určuje autora podpisu nebo celého dokumentu a vydává závazný posudek.Kdo je to, byl Písmoznalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písmoznalec? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Písmoznalec s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Luteální fáze? Vzpomněli byste si na význam slova Interní oddělení? Vzpomněli byste si na význam slova Štukování? Znáte pojem Vývojová dysfázie?

Klíčová slova: informace, termín, co je to Písmoznalec?, formulace, synonymum, přesný význam, co znamená, etymologie, wiki, význam slova, původ slova, význam pojmu, pojem, kdo je Písmoznalec?, Písmoznalec

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Písmoznalec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Písmoznalec? Kdo to byl Písmoznalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písmoznalec? Definice pojmu Písmoznalec je v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Písmoznalec hledat i v jiných kategoriích (než věda).