Kdo je to?
Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Heterosexuál?

Co znamená a jaký je význam slova Heterosexuál?

Heterosexuál je jedinec sexuálně zaměřený na osoby opačného pohlaví. Projevuje vůči nim touhou po fyzické i psychické blízkosti, zamilováním, potřebou sexuálních aktivit. V heterosexuálním vztahu jsou preferovány i projevy heterosexuálního chování jako jsou přátelství, něha, intimita, soužití či manželství.
Samotný pojem heterosexuál se používá až od konce 19. století a je podmíněn kulturním a historickým vývojem. Běžně se jako heterosexuální vztah označuje vztah mezi mužem a ženou.Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Tento text (Heterosexuál) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ančovička? Vzpomněli byste si na význam slova DPH? Znáte pojem Biret? Znáte pojem Kickbox?

Klíčová slova: etymologie, synonymum, kdo je Heterosexuál?, definice, co je to Heterosexuál?, vysvětlení, Heterosexuál, formulace, vlastnosti, informace, popis, kdo to je, původ slova, přesný význam, slovo

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Heterosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Heterosexuál? Kdo to byl Heterosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heterosexuál? Definice pojmu Heterosexuál je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Heterosexuál i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.