Kdo je to?
Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Heterosexuál?

Co znamená a jaký je význam slova Heterosexuál?

Heterosexuál je jedinec sexuálně zaměřený na osoby opačného pohlaví. Projevuje vůči nim touhou po fyzické i psychické blízkosti, zamilováním, potřebou sexuálních aktivit. V heterosexuálním vztahu jsou preferovány i projevy heterosexuálního chování jako jsou přátelství, něha, intimita, soužití či manželství.
Samotný pojem heterosexuál se používá až od konce 19. století a je podmíněn kulturním a historickým vývojem. Běžně se jako heterosexuální vztah označuje vztah mezi mužem a ženou.Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Heterosexuál se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chalva? Znáte pojem Kontinentální snídaně? Vzpomněli byste si na význam slova Karuselový podvod? Pamatujete si definici pojmu Oškrt?

Klíčová slova: termín, informace, kdo to je, wiki, co je to Heterosexuál?, vlastnosti, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, pojem, popis, přesný výraz, formulace, co znamená, slovo

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Heterosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Heterosexuál? Kdo to byl Heterosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heterosexuál? Definice pojmu Heterosexuál je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.