Kdo je to?
Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Heterosexuál?

Co znamená a jaký je význam slova Heterosexuál?

Heterosexuál je jedinec sexuálně zaměřený na osoby opačného pohlaví. Projevuje vůči nim touhou po fyzické i psychické blízkosti, zamilováním, potřebou sexuálních aktivit. V heterosexuálním vztahu jsou preferovány i projevy heterosexuálního chování jako jsou přátelství, něha, intimita, soužití či manželství.
Samotný pojem heterosexuál se používá až od konce 19. století a je podmíněn kulturním a historickým vývojem. Běžně se jako heterosexuální vztah označuje vztah mezi mužem a ženou.Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Heterosexuál s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chalva? Znáte pojem Kontinentální snídaně? Vzpomněli byste si na význam slova Karuselový podvod? Pamatujete si definici pojmu Oškrt?

Klíčová slova: význam slova, termín, vlastnosti, Heterosexuál, co znamená, formulace, vysvětlení, etymologie, pojem, slovo, heslo, kdo to je, význam pojmu, wiki, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Heterosexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Heterosexuál? Kdo to byl Heterosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heterosexuál? Definice pojmu Heterosexuál se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.