Kdo je to?
Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Kdo je to Dědic?

Co znamená a jaký je význam slova Dědic?

V řeči zákona je dědicem taková fyzická nebo právnická osoba, na kterou přešla práva a závazky tzv. zůstavitele, tedy toho, kdo po sobě zanechal nějaké dědictví. Dědit lze pochopitelně nejen nemovitý majetek, ale třeba i nevyrovnané finanční závazky a v takovém případě je někdy výhodnější se nároku na dědictví vzdát. Co komu po jeho smrti připadne, může zůstavitel přesně definovat v závěti nebo ve své poslední vůli. Někoho je možné vydědit, tj. zbavit nároku na dědictví, např. dítě, které se chová nezdárně a způsobem, jaký jeho rodičům není po chuti. Pokud není napsána závěť, pak přesný podíl dědictví definuje zákon, který jasně říká, jaká část dědictví připadne dětem. manželce/ manželovi atd.Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Dědic? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to QR kód? Znáte pojem Hospic? Vzpomněli byste si na význam slova Permafrost? Pamatujete si definici pojmu Twitter?

Klíčová slova: heslo, popis, definice, slovo, formulace, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, kdo je Dědic?, popis, význam slova, význam, co znamená, informace, vztahy

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dědic

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dědic? Kdo to byl Dědic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dědic? Definice pojmu Dědic patří do sekce vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Dědic hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.