Kdo je to?
Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Kdo je to Dědic?

Co znamená a jaký je význam slova Dědic?

V řeči zákona je dědicem taková fyzická nebo právnická osoba, na kterou přešla práva a závazky tzv. zůstavitele, tedy toho, kdo po sobě zanechal nějaké dědictví. Dědit lze pochopitelně nejen nemovitý majetek, ale třeba i nevyrovnané finanční závazky a v takovém případě je někdy výhodnější se nároku na dědictví vzdát. Co komu po jeho smrti připadne, může zůstavitel přesně definovat v závěti nebo ve své poslední vůli. Někoho je možné vydědit, tj. zbavit nároku na dědictví, např. dítě, které se chová nezdárně a způsobem, jaký jeho rodičům není po chuti. Pokud není napsána závěť, pak přesný podíl dědictví definuje zákon, který jasně říká, jaká část dědictví připadne dětem. manželce/ manželovi atd.Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dědic? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to QR kód? Znáte pojem Hospic? Vzpomněli byste si na význam slova Permafrost? Pamatujete si definici pojmu Twitter?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, kdo je Dědic?, vztahy, etymologie, Dědic, vysvětlení, slovo, heslo, termín, význam, pojem, co je to Dědic?, původ slova, co znamená

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Dědic, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dědic? Kdo to byl Dědic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dědic? Definice pojmu Dědic je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Dědic i v jiné sekci než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.