Kdo je to?
Kdo je to Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivana Trumpová?

Kdo je to Ivana Trumpová? Stručný životopis

Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, je bývalá lyžařka a modelka, americká podnikatelka a první manželka Donalda Trumpa. V Čechách se věnovala závodnímu lyžování a studiu na UK. Díky sportu mohla vycestovat na Západ. V Americe se provdala za podnikatele Donalda Trumpa, současného prezidenta USA, se kterým má tři děti. Manželství však skončilo rozvodem.
Ivana Trumpová začala sama podnikat, byla vyhlášena hoteliérkou roku. Vdala se ještě dvakrát, i tato manželství však nebyla úspěšná.Kdo je to Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivana Trumpová s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ivana Trumpová

Národnost: česko americká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Zlín

Pamatujete si definici pojmu Bubble tea? Vzpomněli byste si na význam slova Obelisk? Vzpomněli byste si na význam slova cv? Znáte pojem Bluetooth?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, co znamená, Ivana Trumpová, význam, význam slova, definice, přesný význam, pojem, etymologie, synonymum, kdo to je, podnikání, formulace, vysvětlení

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Ivana Trumpová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivana Trumpová? Kdo to byl Ivana Trumpová? Kdy se narodil Ivana Trumpová? Kde se narodil Ivana Trumpová? Ivana Trumpová je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivana Trumpová dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.