Kdo je to?
Kdo je to Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivana Trumpová?

Kdo je to Ivana Trumpová? Stručný životopis

Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, je bývalá lyžařka a modelka, americká podnikatelka a první manželka Donalda Trumpa. V Čechách se věnovala závodnímu lyžování a studiu na UK. Díky sportu mohla vycestovat na Západ. V Americe se provdala za podnikatele Donalda Trumpa, současného prezidenta USA, se kterým má tři děti. Manželství však skončilo rozvodem.
Ivana Trumpová začala sama podnikat, byla vyhlášena hoteliérkou roku. Vdala se ještě dvakrát, i tato manželství však nebyla úspěšná.Kdo je to Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivana Trumpová sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Ivana Trumpová

Národnost: česko americká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Zlín

Pamatujete si definici pojmu Bubble tea? Pamatujete si definici pojmu Šourek? Vzpomněli byste si na význam slova cv? Vzpomněli byste si na význam slova Velká koalice?

Klíčová slova: etymologie, wiki, slovo, Ivana Trumpová, význam, co znamená, co je to Ivana Trumpová?, synonymum, přesný význam, popis, význam slova, podnikání, popis, význam pojmu, heslo

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivana Trumpová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivana Trumpová? Kdo to byl Ivana Trumpová? Kdy se narodil Ivana Trumpová? Kde se narodil Ivana Trumpová? Ivana Trumpová patří do sekce podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivana Trumpová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.