Kdo je to?
Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Kdo je to Student?

Co znamená a jaký je význam slova Student?

Student je (většinou) mladý člověk, který denně dochází do školy (střední nebo vysoké) a systematicky se vzdělává v oboru, na nějž je škola zaměřena a připravuje se tak na budoucí povolání. Studenti denního studia zpravidla nemívají vlastní příjem trvalejšího charakteru, živí je rodiče. Studenti mají určité výhody - např. studentské slevy, stát za ně platí sociální a zdravotní pojištění. Studovat lze i distančně (dálkově). Studenti dálkového studia si vzdělání dokončují nebo doplňují při zaměstnání a studentské výhody se na ně nevztahují.Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Student s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to LTE? Znáte pojem Asimilace? Vzpomněli byste si na význam slova Přepěťová ochrana? Pamatujete si definici pojmu IMAP?

Klíčová slova: kdo to je, význam, wiki, heslo, co je to Student?, význam pojmu, Student, formulace, synonymum, popis, termín, vysvětlení, význam slova, přesný význam, pojem

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Student

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Student? Kdo to byl Student? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Student? Definice pojmu Student patří do sekce Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Student hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.