Kdo je to?
Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Kdo je to Student?

Co znamená a jaký je význam slova Student?

Student je (většinou) mladý člověk, který denně dochází do školy (střední nebo vysoké) a systematicky se vzdělává v oboru, na nějž je škola zaměřena a připravuje se tak na budoucí povolání. Studenti denního studia zpravidla nemívají vlastní příjem trvalejšího charakteru, živí je rodiče. Studenti mají určité výhody - např. studentské slevy, stát za ně platí sociální a zdravotní pojištění. Studovat lze i distančně (dálkově). Studenti dálkového studia si vzdělání dokončují nebo doplňují při zaměstnání a studentské výhody se na ně nevztahují.Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Student sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to LTE? Znáte pojem Asimilace? Vzpomněli byste si na význam slova Přepěťová ochrana? Pamatujete si definici pojmu IMAP?

Klíčová slova: Školství, Student, přesný výraz, popis, etymologie, synonymum, termín, heslo, vysvětlení, původ slova, formulace, význam slova, kdo je Student?, význam, co znamená

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Student? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Student? Kdo to byl Student? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Student? Definice pojmu Student se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.