Kdo je to?
Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Harley Quinn? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Unisex? Znáte pojem Kondiční cvičení? Vzpomněli byste si na význam slova Přirovnání? Pamatujete si definici pojmu Marže?

Klíčová slova: Harley Quinn, wiki, přesný význam, význam slova, fikce, kdo je Harley Quinn?, význam pojmu, termín, synonymum, popis, definice, vysvětlení, formulace, slovo, co je to Harley Quinn?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Harley Quinn, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Harley Quinn? Kdo to byl Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.