Kdo je to?
Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Definici slova Harley Quinn můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hashtag? Pamatujete si definici pojmu Nevědomí? Pamatujete si definici pojmu Legionella? Vzpomněli byste si na význam slova Meandr?

Klíčová slova: formulace, slovo, co je to Harley Quinn?, fikce, heslo, popis, co znamená, vysvětlení, přesný význam, původ slova, popis, význam slova, význam pojmu, wiki, pojem

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Harley Quinn, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Harley Quinn? Kdo to byl Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn se nachází v sekci fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Harley Quinn i v jiné kategorii než v fikce.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.