Kdo je to?
Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Tento text (Harley Quinn) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hashtag? Vzpomněli byste si na význam slova Vepřovice? Pamatujete si definici pojmu Legionella? Znáte pojem Les?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, popis, přesný význam, původ slova, fikce, pojem, etymologie, význam slova, informace, co znamená, kdo to je, slovo, význam, popis

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harley Quinn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Harley Quinn? Kdo to byl Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Harley Quinn i v jiných kategoriích (než fikce).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.