Kdo je to?
Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Kdo je to Aristokratka?

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Aristokratka se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Shareware? Vzpomněli byste si na význam slova Recenze? Vzpomněli byste si na význam slova Cephalea? Znáte pojem Větný člen?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, Aristokratka, kdo to je, historie, význam slova, význam, slovo, přesný výraz, původ slova, kdo je Aristokratka?, heslo, co znamená, popis, pojem

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Aristokratka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Aristokratka? Kdo to byl Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka je v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.