Kdo je to?
Kdo je to, byl Chirurg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chirurg? Lidé, lékařství

Kdo je to Chirurg?

Co znamená a jaký je význam slova Chirurg?

Chirurg je odborným lékařem v oboru chirurgie. Provádí léčbu nemocí a úrazů především ručním operativním ošetřením s pomocí různých nástrojů.
Možnosti práce chirurga se rozšířily s používáním anestezie v běžné praxi, což chirurgovi umožnilo provádět náročnější a dlouhotrvající operace, podobně jako následné ošetření proti sepsi s případným použitím antibiotik.Kdo je to, byl Chirurg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chirurg? Lidé, lékařství

Tento text (Chirurg) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ramen? Vzpomněli byste si na význam slova Dysgrafie? Pamatujete si definici pojmu Kasační stížnost? Znáte pojem Screening?

Klíčová slova: termín, popis, wiki, lékařství, kdo to je, přesný význam, heslo, slovo, pojem, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, co znamená, etymologie, co je to Chirurg?

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Chirurg? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chirurg? Kdo to byl Chirurg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chirurg? Definice pojmu Chirurg je v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).