Kdo je to?
Kdo je to Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Renata Kalenská?

Kdo je to Renata Kalenská? Stručný životopis

Renata Kalenská působí jako moderátorka a žurnalistka. Její jméno lze nalézt například pod profilovými rozhovory s nejrůznějšími osobnostmi uveřejněnými v Lidových novinách. Později publikovala v časopisu Týden. Z rozhovorů, které vedla, vznikla i divadelní hra. Jako moderátorka působila v Českém rozhlase Plus.
Renata Kalenská nyní pracuje jako redaktorka zpráv na webu Seznam.cz. Je nositelkou Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Renata Kalenská s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Renata Kalenská

Národnost: česká
Datum narození: 1974

Pamatujete si definici pojmu Ekumenická bohoslužba? Vzpomněli byste si na význam slova Reportáž? Vzpomněli byste si na význam slova IronKey? Znáte pojem Benigní?

Klíčová slova: kdo je Renata Kalenská?, wiki, popis, co je to Renata Kalenská?, co znamená, novináři, kdo to je, význam slova, popis, termín, Renata Kalenská, původ slova, význam, etymologie, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Renata Kalenská?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Renata Kalenská? Kdo to byl Renata Kalenská? Kdy se narodil Renata Kalenská? Renata Kalenská je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Renata Kalenská třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Renata Kalenská i v jiné kategorii než je novináři.