Kdo je to?
Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Morgan Freeman?

Kdo je to Morgan Freeman? Stručný životopis

Morgan Freeman je mnohonásobně oceněný americký herec a režisér. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem Oscara a Křišťálového glóbu. Herectví se věnoval již jako dítě, ale později začal pracovat jako mechanik. K herectví se Morgan Freeman vrátil a působil především v divadlech a muzikálech.
Jeho kariéru odstartovaly filmy Řidič slečny Daisy a Vykoupení z věznice Shawshank. Následovala řada dalších významných rolí, jako např. Million Dollar Baby, Batman začíná a jiné.Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Morgan Freeman s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Morgan Freeman

Národnost: USA
Datum narození: 1. června 1937
Místo narození: Memphis

Znáte pojem Falafel? Vzpomněli byste si na význam slova Nízký tlak? Víte, co je to Feston? Znáte pojem Sněžná čára?

Klíčová slova: formulace, herectví, heslo, termín, informace, význam, synonymum, kdo je Morgan Freeman?, slovo, popis, co je to Morgan Freeman?, vysvětlení, definice, přesný význam, pojem

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Morgan Freeman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Morgan Freeman? Kdo to byl Morgan Freeman? Kdy se narodil Morgan Freeman? Kde se narodil Morgan Freeman? Morgan Freeman je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Morgan Freeman dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Morgan Freeman i v jiné kategorii než je herectví.