Kdo je to?
Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Kdo je to Deprivant?

Co znamená a jaký je význam slova Deprivant?

Deprivant je pojmenování člověka, který z nějakých příčin nezapadá do hranic lidské normálnosti. O tuto normalitu může člověk přijít nebo se takto rodí. Důvody mohou být biologického, psychologického nebo sociokulturního původu.
Autorem pojmu deprivant je neuropatolog František Koukolík. Takto postiženého člověka lze poznat podle charakteristických znaků. Snaží se získat moc a manipulovat s jinými lidmi, vyhledávají jiné deprivanty a sdružují se s nimi, jsou destruktivní a často jim chybí tvořivost, morálka a odpovědnost.Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Tento text (Deprivant) můžete sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Geocaching? Znáte pojem Keramika? Vzpomněli byste si na význam slova Rýmovník? Pamatujete si definici pojmu Prekluze?

Klíčová slova: slovo, formulace, význam slova, informace, psychologie, vysvětlení, synonymum, wiki, definice, Deprivant, pojem, význam pojmu, popis, význam, přesný význam

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Deprivant, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Deprivant? Kdo to byl Deprivant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deprivant? Definice pojmu Deprivant je v kategorii psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.