Kdo je to?
Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Kdo je to Deprivant?

Co znamená a jaký je význam slova Deprivant?

Deprivant je pojmenování člověka, který z nějakých příčin nezapadá do hranic lidské normálnosti. O tuto normalitu může člověk přijít nebo se takto rodí. Důvody mohou být biologického, psychologického nebo sociokulturního původu.
Autorem pojmu deprivant je neuropatolog František Koukolík. Takto postiženého člověka lze poznat podle charakteristických znaků. Snaží se získat moc a manipulovat s jinými lidmi, vyhledávají jiné deprivanty a sdružují se s nimi, jsou destruktivní a často jim chybí tvořivost, morálka a odpovědnost.Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Tento text (Deprivant) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Majáles? Vzpomněli byste si na význam slova NIMBY? Znáte pojem Kazuistika? Znáte pojem Monetární politika?

Klíčová slova: co je to Deprivant?, etymologie, přesný význam, co znamená, heslo, přesný výraz, popis, vysvětlení, původ slova, informace, pojem, psychologie, Deprivant, význam slova, kdo je Deprivant?

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Deprivant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Deprivant? Kdo to byl Deprivant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deprivant? Definice pojmu Deprivant je v kategorii psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.