Kdo je to?
Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Kdo je to Ras?

Jaký je význam slova Ras? Co to znamená?

Ras byl člověkem, který vykonával dnes již zaniklé řemeslo zvané pohodnictví. Jinak se mu říkalo také pohodný nebo antoušek. Jeho obydlí bývalo označované jako rasovna. Úkolem rasa byla likvidace mršin zvířat a odchyt a případná likvidace toulavých psů a koček. Někdy tyto úkoly vykonával také kat. Stejně jako kat, tak i ras byl považován za člověka vyčleněného ze společnosti kvůli své "nečisté" práci. V přeneseném smyslu se slovem ras označuje krutý člověk.Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Ras? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Router? Znáte pojem ADSL? Vzpomněli byste si na význam slova Dyslipidémie? Pamatujete si definici pojmu Anatomie?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, přesný význam, význam slova, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, etymologie, wiki, heslo, pojem, historie, kdo to je, formulace, co znamená

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Ras, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ras? Kdo to byl Ras? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ras? Definice pojmu Ras se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?