Kdo je to?
Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Kdo je to Ras?

Jaký je význam slova Ras? Co to znamená?

Ras byl člověkem, který vykonával dnes již zaniklé řemeslo zvané pohodnictví. Jinak se mu říkalo také pohodný nebo antoušek. Jeho obydlí bývalo označované jako rasovna. Úkolem rasa byla likvidace mršin zvířat a odchyt a případná likvidace toulavých psů a koček. Někdy tyto úkoly vykonával také kat. Stejně jako kat, tak i ras byl považován za člověka vyčleněného ze společnosti kvůli své "nečisté" práci. V přeneseném smyslu se slovem ras označuje krutý člověk.Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ras? s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Router? Znáte pojem ADSL? Vzpomněli byste si na význam slova Dyslipidémie? Pamatujete si definici pojmu Anatomie?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, popis, kdo je Ras?, heslo, co je to Ras?, Ras, pojem, přesný význam, wiki, etymologie, význam, význam pojmu, formulace, termín

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Ras? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ras? Kdo to byl Ras? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ras? Definice pojmu Ras je v sekci historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ras v jiné sekci než historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?