Kdo je to?
Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Kdo je to Ras?

Jaký je význam slova Ras? Co to znamená?

Ras byl člověkem, který vykonával dnes již zaniklé řemeslo zvané pohodnictví. Jinak se mu říkalo také pohodný nebo antoušek. Jeho obydlí bývalo označované jako rasovna. Úkolem rasa byla likvidace mršin zvířat a odchyt a případná likvidace toulavých psů a koček. Někdy tyto úkoly vykonával také kat. Stejně jako kat, tak i ras byl považován za člověka vyčleněného ze společnosti kvůli své "nečisté" práci. V přeneseném smyslu se slovem ras označuje krutý člověk.Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ras sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Referát? Pamatujete si definici pojmu Úniková hra? Víte, co je to Karát? Vzpomněli byste si na význam slova Agorafobie?

Klíčová slova: význam, historie, Ras, přesný výraz, termín, etymologie, formulace, definice, informace, význam pojmu, heslo, pojem, kdo je Ras?, wiki, co je to Ras?

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Ras, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ras? Kdo to byl Ras? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ras? Definice pojmu Ras se nachází v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, text, definici, např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?