Kdo je to?
Kdo je to Pink? Životopis Pink, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Pink?

Kdo je to Pink? Stručný životopis

Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore, je americká zpěvačka. Věnuje se především popu a R&B. Vydala studiová alba a několik koncertních DVD. Byla několikrát oceněna cenou Grammy.
Kromě zpěvu vyniká Pink i jako producentka a herečka. Je úspěšná i v rodinném životě, jejím manželem je závodník v motokrosu Carey Hart.Kdo je to Pink? Životopis Pink, lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pink s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Pink

Národnost: USA
Datum narození: 8. září 1979
Místo narození: Doylestown

Pamatujete si definici pojmu Infantilismus? Znáte pojem Ústava? Vzpomněli byste si na význam slova Arboretum? Víte, co je to Iluze?

Klíčová slova: kdo to je, Pink, význam, termín, popis, význam pojmu, pojem, popis, co znamená, etymologie, přesný výraz, původ slova, slovo, co je to Pink?, vysvětlení

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Pink?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pink? Kdo to byl Pink? Kdy se narodil Pink? Kde se narodil Pink? Pink patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Pink kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pink i v jiné kategorii než je hudba.