Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jehova s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Osud? Znáte pojem Hrdobec? Vzpomněli byste si na význam slova Outlook? Pamatujete si definici pojmu Podvojné účetnictví?

Klíčová slova: Jehova, slovo, informace, definice, termín, co znamená, přesný výraz, synonymum, pojem, popis, etymologie, význam pojmu, vysvětlení, popis, kdo je Jehova?

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Jehova? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova se nachází v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.