Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Tento text (Jehova) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Osobnost? Vzpomněli byste si na význam slova Jaro? Znáte pojem Tapioka? Znáte pojem Kronika?

Klíčová slova: wiki, popis, co je to Jehova?, kdo to je, Jehova, synonymum, přesný výraz, křesťanství, popis, informace, formulace, termín, slovo, význam pojmu, etymologie

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Jehova? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova je v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Jehova i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.