Kdo je to?
Kdo byl Prince? Životopis Prince, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Prince?

Kdo to byl Prince? Stručný životopis

Prince, vlastním jménem Rogers Nelson, byl výraznou osobností v oblasti hudby. Vynikl jako zpěvák, textař, producent, multiinstrumentalista, podnikatel a také sexsymbol. Hrát a zpívat začal již ve 14 letech, naučil se hrát na všechny dostupné hudební nástroje. Do popředí se dostal deskou s názvem Prince, která odstartovala jeho sexuálně zaměřené texty.
Prošel více kapelami, některé z nich sám založil, prožil i méně úspěšné období, ale na výsluní slávy se dokázal vrátit. Zemřel pravděpodobně na předávkování opiáty.Kdo byl Prince? Životopis Prince, slavní lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Prince) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Prince

Národnost: USA
Datum narození: 7. 6. 1958
Místo narození: Minneapolis
Datum úmrtí: 21. 4. 2016

Víte, co je to Dna? Znáte pojem Objem? Vzpomněli byste si na význam slova Apraxie? Pamatujete si definici pojmu Spektiv?

Klíčová slova: popis, termín, hudba, etymologie, kdo je Prince?, kdo to je, význam slova, vysvětlení, informace, co je to Prince?, heslo, popis, význam, pojem, synonymum

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Prince

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prince? Kdo to byl Prince? Kdy se narodil Prince? Kde se narodil Prince? Kdy zemřel Prince? Prince je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Prince řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Prince i v jiné kategorii než je hudba.