Kdo je to?
Kdo je to Vlasta Redl? Životopis Vlasta Redl, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vlasta Redl?

Kdo je to Vlasta Redl? Stručný životopis

Vlasta Redl, vlastním jménem Vlastimil Kabeláč, je zpěvák, skladatel a textař. Hraje také na větší počet nástrojů, například klávesy, kytaru, mandolínu a další. Jeho hudební kariéra je pestrá, lze v ní najít prvky mnoha stylů, od lidové hudby přes rock a bigbít až k folku. Vystupoval především se skupinami AG Flek a Hradišťan.
Vlasta Redl je také producentem a autorem scénické hudby a několika cestopisů.Kdo je to Vlasta Redl? Životopis Vlasta Redl, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vlasta Redl? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Vlasta Redl

Národnost: česká
Datum narození: 14. dubna 1959
Místo narození: Nový Jičín

Pamatujete si definici pojmu Xylitol? Víte, co je to Gulag? Vzpomněli byste si na význam slova Kepr? Pamatujete si definici pojmu BARF?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, popis, přesný výraz, synonymum, slovo, význam, informace, definice, kdo je Vlasta Redl?, význam slova, pojem, formulace, hudba, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Vlasta Redl?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlasta Redl? Kdo to byl Vlasta Redl? Kdy se narodil Vlasta Redl? Kde se narodil Vlasta Redl? Vlasta Redl je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vlasta Redl třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vlasta Redl i v jiné kategorii než je hudba.