Kdo je to?
Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Logoped?

Jaký je význam slova Logoped? Co to znamená?

Logoped je odborníkem na vady řeči. Jedná se o vysokoškolsky vzdělaného člověka s atestací a spolupracujícího s dalšími specialisty – lékaři. Provádí diagnostiku vad, soustřeďuje se na správné metody nápravy, u dětí spolupracuje úzce s rodinou, popřípadě školou nebo školkou.
Logoped pro děti může být školní nebo klinický, školní jsou především pedagogové, kliničtí logopedi mají i zdravotnické vzdělání.Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Logoped s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Částice? Znáte pojem Buddhismus? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronická evidence tržeb? Pamatujete si definici pojmu Adenokarcinom?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, synonymum, slovo, původ slova, wiki, definice, pojem, přesný výraz, informace, termín, co je to Logoped?, popis, formulace, co znamená

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Logoped

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Logoped? Kdo to byl Logoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logoped? Definice pojmu Logoped patří do sekce lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.