Kdo je to?
Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Diabetolog?

Co znamená a jaký je význam slova Diabetolog?

Diabetolog je lékař nebo jiný odborník v oboru diabetologie. Zaměřuje se na onemocnění cukrovkou (Diabetes mellitus), čili poruchou metabolizmu sacharidů.
Jako lékař musí diabetolog projít specializační pětiletou přípravou. Při ní projde společným základem interny a po té specializovanou praxí na akreditovaném pracovišti. Doba trvání této praxe jsou alespoň 3 roky. Praxe se skládá z povinné a doplňkové části.Kdo je to, byl Diabetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diabetolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Diabetolog? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kraniosakrální terapie? Znáte pojem Adorace? Znáte pojem Pálení čarodejnic? Víte, co je to Editace?

Klíčová slova: přesný význam, termín, formulace, wiki, co je to Diabetolog?, vysvětlení, co znamená, lékařství, popis, etymologie, pojem, význam, heslo, kdo to je, kdo je Diabetolog?

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Diabetolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Diabetolog? Kdo to byl Diabetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diabetolog? Definice pojmu Diabetolog se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Diabetolog i v jiných kategoriích (než lékařství).