Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ortoped se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Gainer? Znáte pojem Power jóga? Vzpomněli byste si na význam slova Geneze? Pamatujete si definici pojmu CHKO?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, informace, přesný význam, přesný výraz, co je to Ortoped?, Ortoped, význam pojmu, termín, co znamená, pojem, definice, formulace, kdo je Ortoped?, etymologie

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Ortoped? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.