Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Ortoped se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Geek? Vzpomněli byste si na význam slova Konzola? Pamatujete si definici pojmu Lutein? Znáte pojem Anotace?

Klíčová slova: co je to Ortoped?, význam pojmu, synonymum, informace, termín, slovo, formulace, význam slova, co znamená, kdo je Ortoped?, heslo, přesný výraz, původ slova, popis, pojem

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Ortoped, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.