Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ortoped sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Gainer? Znáte pojem Power jóga? Vzpomněli byste si na význam slova Geneze? Pamatujete si definici pojmu CHKO?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, synonymum, kdo je Ortoped?, původ slova, lékařství, přesný význam, kdo to je, co znamená, význam slova, popis, co je to Ortoped?, termín, význam, slovo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Ortoped, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ortoped i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.