Kdo je to?
Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Kdo je to Artemis?

Co znamená a jaký je význam slova Artemis?

Artemis byla jednou z nejvýznamnějších bohyň ve starověkém Řecku. "Na starosti" měla lov, ochranu divoké zvěře a Měsíc. Byla dvojčetem Apollóna, boha Slunce. Artemis bývá často zobrazována jako lovkyně s lukem a šípy. Římané ji přijali za svou a přejmenovali ji na Dianu.Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Artemis? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mantisa? Znáte pojem Nefrit? Vzpomněli byste si na význam slova Akumulátor? Pamatujete si definici pojmu Anuita?

Klíčová slova: význam slova, popis, kdo to je, co znamená, Artemis, vysvětlení, význam, mytologie, synonymum, etymologie, formulace, kdo je Artemis?, heslo, co je to Artemis?, přesný výraz

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Artemis? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Artemis? Kdo to byl Artemis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Artemis? Definice pojmu Artemis se nachází v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?