Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Kouzelník Žito? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Spinning? Znáte pojem Bytový dům? Vzpomněli byste si na význam slova Úsečka? Pamatujete si definici pojmu Falešná svíčková?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Kouzelník Žito?, synonymum, Kouzelník Žito, etymologie, kdo to je, definice, význam, informace, původ slova, význam slova, přesný význam, termín, slovo, mytologie

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kouzelník Žito

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kouzelník Žito? Kdo to byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito patří do sekce mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.