Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kouzelník Žito s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Alabastr? Znáte pojem Propolis? Víte, co je to Koliformní bakterie? Víte, co je to Feminismus?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, původ slova, definice, mytologie, význam slova, termín, co je to Kouzelník Žito?, informace, slovo, kdo to je, Kouzelník Žito, pojem, význam, formulace

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Kouzelník Žito, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kouzelník Žito? Kdo to byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Kouzelník Žito i v jiné sekci než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.