Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kouzelník Žito? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Spinning? Znáte pojem Bytový dům? Vzpomněli byste si na význam slova Úsečka? Pamatujete si definici pojmu Falešná svíčková?

Klíčová slova: popis, Kouzelník Žito, význam, význam slova, synonymum, definice, heslo, kdo to je, termín, vysvětlení, etymologie, pojem, popis, význam pojmu, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Kouzelník Žito, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kouzelník Žito? Kdo to byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.