Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Tento text (Kouzelník Žito) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Spinning? Znáte pojem Bytový dům? Vzpomněli byste si na význam slova Úsečka? Pamatujete si definici pojmu Falešná svíčková?

Klíčová slova: etymologie, význam, přesný výraz, pojem, synonymum, popis, Kouzelník Žito, slovo, co znamená, vysvětlení, termín, význam pojmu, informace, mytologie, popis

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Kouzelník Žito? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kouzelník Žito? Kdo to byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito je v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kouzelník Žito i jinde než v sekci než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.